Šlapanice
Palackého 32
Dnes
8:30 - 11:00

Agotop

Naše rodinná firma vznikla v roce 1999. Zabývá se velkoobchodem i maloobchodem v oblasti vodoinstalatérství a topenářství.

V roce 2003 se sloučila s firmou Jan Buchta, AGO-servis, která působí na území celé České republiky již od roku 1991. Předmětem podnikání firmy jsou montáže, opravy a zkoušky vyhrazených plynových zařízení včetně revizí, montáže rozvodů topení, vody, kanalizace a plynu. Veškeré zakázky uskutečněné naší firmou zahrnují spuštění zařízení do provozu, proškolení obsluhujícího personálu, záruční a pozáruční servis.

Díky tomu, že zároveň zajišťujeme stavební práce a stavební činnosti, dokážeme zákazníkům zajistit komplexní služby pří realizaci jejich projektů.

Firma AGO-TOP disponuje kvalifikovanými zaměstnanci, mezi které patří topenáři, instalatéři, zedníci a servisní technici, kteří jsou každoročně proškolování.

Potřebujete instalatérský materiál?
Navštivte naši plně vybavenou kamennou prodejnou s možností okamžitého nákupu.
Zjistit více

Kamenná prodejna

Jsme obchod s plně vybavenou kamennou prodejnou a možností okamžitého nákupu. Pokud zboží nemáme skladem na prodejně, rádi Vám jej objednáme. Naši zaměstnanci absolvují pravidelná odborná školení, a i díky nim Vám dokáži poradit možná řešení dle Vašich požadavků a potřeb tak, aby byly naplněny Vaše představy. Zároveň Vám na naší kamenné prodejně nabídneme poradenství k nabízeným produktům.

Naši dodavatelé

Mezi naše dodavatelé patří významné splečnosti řadící se k předním společnostem v oboru.